Connect with us

Hi, what are you looking for?

Milli Takım

U17 Kız Milli Takımı, Rusya’yı 6-1 yendi

U17 Kız Ulusal Grubumuz, Antalya’da hazırlık maçında karşılaştığı Rusya’yı 6-1 mağlup etti. Ulusal Grubumuzun gollerini 4(P …

U17 Kız Ulusal Grubumuz, Antalya’da hazırlık maçında karşılaştığı Rusya’yı 6-1 mağlup etti. Ulusal Grubumuzun gollerini 4(P), 32 ve 73.dakikalarda Berivan İçen, 49 ve 52.dakikalarda Mine Yıldız, 28.dakikada Mesude Alayont kaydederken, Rusya’nın tek golü 76.dakikada Kseniia Dolgova’dan geldi. U17 Kız Ulusal Grubumuz, Rusya ile 23 Kasım Cumartesi günü bir hazırlık maçı daha oynayacak.
 
Stat: Emirhan Spor Tesisleri
 
Hakemler: Sedef Kıranoğlu, Deybet Gök, Meltem Tarım, Hümeyra Çelik
 
Türkiye: Kevser Gündoğdu (Dk.61 Yağmur Gözder), Nilay Güreler (Dk.61 Rabia Çelik), Selda Ataç (Dk.38 İlayda Cansu Kara), Damla Yıldız (Dk.56 Nazlı Örnek), Narin Yakut (Dk.61 Suhde Parıltı Arpacı), Elanur Turhan (Dk.56 Melisa Güleç), Dilek Akkurt (Dk.69 Zeynep Dava Kahya), Mine Okaytu (Dk.69 Elvin Kılınç), Zeynep Kerimoğlu (Dk.38 Beyza Semercioğlu), Berivan İçen, Mesude Alayont (Dk.46 Mine Yıldız)
 
Rusya: Violetta Isaikina (Dk.63 Vera Sanzharovskaya), Diana Zakharova, Adelina Alekseeva (Dk.46 Diana Ganina), Ramina Ushenko (Dk.58 Polina Gefko), Mariia Barvinok (Dk.63 Daria Golovina), Polina Semina (Dk.70 Anastasiia Pecherskaya), Sofia Kukhareva, Veronika Ermakova, Alina Shishkova, Alisa Mishurina (Dk.25 Zarina Sharifova), Kseniia Dolgova

U17 Kız Ulusal Ekibi’nin Rusya maçları aday takımına şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Kevser Gündoğdu (Türkiyem Berlin Spor), Yağmur Gözder (Horozkentspor), Zuhal Ezer (Kemer Futbol Kulübü), İlayda Salğar (Konak Belediye Spor)

Defans: Selda Ataç (Dudullu), Narin Yakut (Kayseri Gençler Birliği), İlayda Cansu Kara (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Suhde Parıltı Arpacı (Dudullu), Yekta Şimşek (Adana Akdeniz Demir Spor), Nilay Güreler (Konak Belediye Spor), Elanur Turhan (Sv Lurup), Rabia Göksu Gökçe (Akdeniz Nurçelik Spor), Rabia Çelik (Dudullu), Damla Yıldız (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü)

Orta Saha: Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.), Mine Okaytu (Kayseri Gençler Birliği), Dilek Akkurt (1207 Antalyaspor Bayan Futbol Kulübü), Melisa Güleç (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Mine Yıldız (Pendik Çamlık Spor), Beyza Semercioğlu (Fomget Gençlik Ve Spor), Halle Rose Pembe Houssein (Arsenal Women Rtc), Nazlı Örnek (Beşiktaş A.Ş.), Seher Köksal (Ağaköyspor), Beyza Kara (Harburger Turnerbund), Zeynep İdeal Kahya (İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor)

Forvet: Elvin Kılınç (Kayseri Gençler Birliği), Pınarsu Cılız (—-), Mesude Alayont (Horozkentspor), Leyila Aydın (Türkiyem Berlin Spor), Zeynep Kerimoğlu (Dudullu)

Futbol Gelişim Yöneticisi: Tolunay Kafkas

Teknik Yönetici: Necla Güngör Kıragası

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Kadro

Skor

2. Kadro

Stat / Yer

21.11.2019 – 14.00

Türkiye

6-1

Rusya

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

23.11.2019 – 11.00

Türkiye

Rusya

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

İlginizi Çekebilecek Haberler

Futbol

Altyapısından yetişip 18 yıl formasını giydiği siyah-beyazlı kulübe 38 yıl sonra dönen Türk futbolunun en meslekli teknik adamlarından Mustafa ...

Futbol

Üstün Lig’de şampiyonluk çabası veren Beşiktaş, Erzurumspor deplasmanında sıkıntı anlar yaşarken, siyah beyazlıların 66. dakikada attığı golden ...

Amatör Kulüpler

Bir müddettir topluluğun ileri gelen isimleriyle birlikte görüşmeler yürüten Cenk Karace, "Futbol için mevcut modelin sağlıklı olmadığı çok net ...

Türkiye Kupaları

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi kura çekimi merasimi, TFF Hasan Doğan Ulusal Gruplar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan ...