U18 Ulusal Kadromuz, Cezayir’de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları birinci maçında bugün Yunanistan ile karşılaşacak. Oran kentinde Mers El Hadjadj Stadium’da oynanacak karşılaşma TSİ 19.00’da başlayacak. Kümenin başka maçında İtalya ile Portekiz TSİ 22.00’de Ahmed Zabana Stadium’da karşı karşıya gelecek.
U18 Ulusal Ekibi’nin 19. Akdeniz Oyunları aday takımına şu oyuncular bulunuyor:
Kaleciler: Serhat Öztaşdelen (Altınordu), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.)
Defans: Eren Tunalı (Bursaspor), Buyruk Ortakaya (Fenerbahçe A.Ş.), Buyruk Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Mehmet Enes Gülalan (Karşıyaka), Yaşar Kavas (Konyaspor), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.)
Orta Saha: Sami Satılmış (Altınordu), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Teoman Gündüz (Hertha BSC), Mehmet Ali Büyüksayar (Konyaspor), Devran Şenyurt (SV Höngg), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.)
Forvet: Habib Biçer (Bodrumspor A.Ş.), Ahmet Karademir (Konyaspor), Yunus Emre Kefeli (Modafen), Ali Kılıç (Yılport Samsunspor)
Ümit Ulusal Grup Teknik Yöneticisi ve Genç Ulusal Ekipler Sorumlusu: Tolunay Kafkas
Teknik Yönetici: Mehmet Hacıoğlu
Maç Programı ve kümeler:
A GRUBU
|
O
|
G
|
B
|
M
|
A
|
Y
|
AV
|
P
|
1. İSPANYA
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2. FRANSA
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3. CEZAYİR
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4. FAS
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
B GRUBU
|
O
|
G
|
B
|
M
|
A
|
Y
|
AV
|
P
|
1. TÜRKİYE
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2. İTALYA
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3. PORTEKİZ
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4. YUNANİSTAN
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
Tarih-Saat (TSİ)
|
1. Takım
|
Skor
|
2. Takım
|
Stat / Yer
|
26.06.2022 – 19.00
|
İspanya
|
–
|
Cezayir
|
Sig Stadium
|
26.06.2022 – 22.00
|
Fransa
|
–
|
Fas
|
Sig Stadium
|
26.06.2022 – 22.00
|
İtalya
|
–
|
Portekiz
|
Ahmed Zabana Stadium
|
26.06.2022 – 19.00
|
Yunanistan
|
–
|
Türkiye
|
Mers El Hadjadj Stadium
|
28.06.2022 – 19.00
|
Cezayir
|
–
|
Fas
|
Sig Stadium
|
28.06.2022 – 22.00
|
Portekiz
|
–
|
Türkiye
|
Sig Stadium
|
28.06.2022 – 22.00
|
İspanya
|
–
|
Fransa
|
Ahmed Zabana Stadium
|
28.06.2022 – 19.00
|
İtalya
|
–
|
Yunanistan
|
Mers El Hadjadj Stadium
|
30.06.2022 – 19.00
|
Portekiz
|
–
|
Yunanistan
|
Sig Stadium
|
30.06.2022 – 19.00
|
Türkiye
|
–
|
İtalya
|
Ahmed Zabana Stadium
|
30.06.2022 – 22.00
|
Cezayir
|
–
|
Fransa
|
Ahmed Zabana Stadium
|
30.06.2022 – 22.00
|
Fas
|
–
|
İspanya
|
Sig Stadium
|
02.07.2022 – 19.00
|
Yarı Final
|
–
|
A1 – B2
|
Sig Stadium
|
02.07.2022 – 22.00
|
Yarı Final
|
–
|
B1 – A2
|
Sig Stadium
|
04.07.2022 – 22.00
|
3.lük Maçı
|
–
|
Yarı Final (kaybedenler)
|
Ahmed Zabana Stadium
|
05.07.2022 – 22.00
|
Final Maçı
|
–
|
Yarı Final (kazananlar)
|
Olympic Complex
|