Connect with us

Hi, what are you looking for?

Türkiye Kupaları

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Çeşidi 20, 21 ve 22 Ekim’de oynanan müsabakalarla tamamlandı. Müsabakalar sonucunda 3. Eleme …

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Çeşidi 20, 21 ve 22 Ekim’de oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Müsabakalar sonucunda 3. Eleme Tipi’ne yükselen 23 kadronun yanı sıra Harika Lig’den Yeni Malatyaspor, Hes Kablo Kayserispor, MKE Ankaragücü, Atakaş Hatayspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Fatih Karagümrük, TFF 1. Lig’de yer alan 18 ekip ve Misli.com 2. Lig’den 39 kadro olmak üzere toplam 86 kadro 3. Tıp’ta yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Çeşidi kura çekimi 23 Ekim 2020 Cuma günü TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde saat 14.30’da Orhan Latife Salonu’nda yapılacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Çeşidi müsabakaları sonuçları şöyle:

Tarih Konut Sahibi Grup Skor Konuk Kadro
20.10.2020
Salı

14:30
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1-2
Ayrıntılar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
DUMLUPINAR
20.10.2020
Salı

17:00
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 6-0
Ayrıntılar
PAYASSPOR
MERSİN STADYUMU
20.10.2020
Salı

20:00
KARŞIYAKA 3-0
Ayrıntılar
BERGAMA BELEDİYESPOR
İZMİR ATATÜRK
21.10.2020
Çarşamba

13:00
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1-2
Ayrıntılar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:00
ESENLER EROKSPOR 1-1
Ayrıntılar

(Pen.7-5)
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
VEFA STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1-1
Ayrıntılar

(Pen.5-6)
DÜZCE SPOR
BAŞPINAR STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
OFSPOR A.Ş. 0-1
Ayrıntılar
YOMRA SPOR
OF İLÇE
21.10.2020
Çarşamba

13:30
CİZRE SPOR 2-1
Ayrıntılar
SİİRT VİLAYET ÖZEL YÖNETİMİ SPOR
MARDİN 21 KASIM STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-0
Ayrıntılar
KOZAN SPOR FK
NEVŞEHİR GAZİ STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0-1
Ayrıntılar
ARTVİN HOPASPOR
KELKİT İLÇE STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
MUĞLASPOR 1-1
Ayrıntılar

(Pen.4-2)
KIZILCABÖLÜKSPOR
MUĞLA ATATÜRK STD.
21.10.2020
Çarşamba

13:30
ÇATALCASPOR 0-0
Ayrıntılar

(Uzt.0-1)
ŞİLE YILDIZSPOR
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1-0
Ayrıntılar
YALOVASPOR
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
21.10.2020
Çarşamba

13:30
ISPARTA 32 SPOR 0-1
Ayrıntılar
ALANYA KESTELSPOR
ISPARTA ATATÜRK STADI
21.10.2020
Çarşamba

14:30
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1-1
Ayrıntılar

(Uzt.3-2)
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DAĞILGAN STADI
21.10.2020
Çarşamba

15:00
TEKİRDAĞSPOR 2-1
Ayrıntılar
SİLİVRİSPOR
NAMIK KEMAL STADI
21.10.2020
Çarşamba

19:00
FETHİYESPOR 2-1
Ayrıntılar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYE İLÇE
22.10.2020
Perşembe

13:00
AĞRI 1970 SPOR 1-2
Ayrıntılar
52 ORDUSPOR FK
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
22.10.2020
Perşembe

13:00
ERBAASPOR 0-1
Ayrıntılar
YOZGATSPOR 1959 FK
ERBAA İLÇE
22.10.2020
Perşembe

13:30
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-0
Ayrıntılar
1877 ALEMDAĞ SPOR
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
22.10.2020
Perşembe

13:30
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1-0
Ayrıntılar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FARUK ÇELİK STADI
22.10.2020
Perşembe

15:00
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3-0
Ayrıntılar
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
22.10.2020
Perşembe

19:00
BUCASPOR 1928 0-1
Ayrıntılar
SOMASPOR
YENİ BUCA STADI

İlginizi Çekebilecek Haberler

Futbol

Altyapısından yetişip 18 yıl formasını giydiği siyah-beyazlı kulübe 38 yıl sonra dönen Türk futbolunun en meslekli teknik adamlarından Mustafa ...

Futbol

Üstün Lig’de şampiyonluk çabası veren Beşiktaş, Erzurumspor deplasmanında sıkıntı anlar yaşarken, siyah beyazlıların 66. dakikada attığı golden ...

Amatör Kulüpler

Bir müddettir topluluğun ileri gelen isimleriyle birlikte görüşmeler yürüten Cenk Karace, "Futbol için mevcut modelin sağlıklı olmadığı çok net ...

Türkiye Kupaları

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi kura çekimi merasimi, TFF Hasan Doğan Ulusal Gruplar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan ...