Connect with us

Hi, what are you looking for?

Türkiye Kupaları

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçları tamamlandı

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Çeşidi müsabakaları tamamlandı. Kupada tek maç eleme adabına nazaran 29, 30 ve 31 Ekim …

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Çeşidi müsabakaları tamamlandı. Kupada tek maç eleme adabına nazaran 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

Tarih Konut Sahibi Ekip Skor Konuk Grup Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.10.2019
Salı

13:00
1074 ÇANKIRI SPOR 1-3
Ayrıntılar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) CANER AK
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) FURKAN ESER
(D) TARIK GÜLDAL
(G) MÜRVET SEZER
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
ÇANKIRI ATATÜRK
29.10.2019
Salı

13:00
HEKİMOĞLU TRABZON 3-0
Ayrıntılar
EKOL GÖZ MENEMENSPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) HÜSEYİN CAN
(D) BURAK GÜNER
(G) BÜLENT GÖKÇÜ
(T) MURAT YAMAK
(T) İLKER BUYRUK
VAKFIKEBİR İLÇE
29.10.2019
Salı

13:00
ALTINORDU 3-1
Ayrıntılar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) OGÜN KAMACI
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI
29.10.2019
Salı

13:45
NİĞDE ANADOLU FK 0-0
Ayrıntılar

(Pen.2-3)
ANTALYASPOR A.Ş. (H) EMRE KARGIN
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) HAKAN BETAŞ
(D) ŞEVKET CAN ARSLAN
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) ALİ ATASEVER
(T) GÜLHAN ÖZKAN
NİĞDE 5 ŞUBAT
29.10.2019
Salı

14:30
EYÜPSPOR 0-0
Ayrıntılar

(Uzt.1-0)
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR (H) HAKAN CEYLAN
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) BERSAN DURAN
(D) SELİM İHTİMAM
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
ESENLER STADI
29.10.2019
Salı

16:30
ALTAY 1-0
Ayrıntılar
GÖRELESPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) MİKAİL CAN
(Y) HAKAN ERKAN
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) ORHAN TATAR
(T) ŞEVKET CANITEZ
MENEMEN İLÇE STADI
29.10.2019
Salı

18:30
ADANASPOR A.Ş. 3-0
Ayrıntılar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) LEVENT BALCI
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) TOLGA ÖZCAN
(D) TAYFUN SARI
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) CELALETTİN YAVUZ
5 OCAK FATİH TERİM
29.10.2019
Salı

20:30
AYTEMİZ ALANYASPOR 3-0
Ayrıntılar
İNEGÖLSPOR (H) TURGUT DOMAN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) ALİ TUNA
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) AHMET BOZAN
(T) ERCAN OKUR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
30.10.2019
Çarşamba

13:00
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-0
Ayrıntılar
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. (H) GÜREL UZUNER
(Y) EJDER YAPAN
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(D) HAKAN ERGİN
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) FERZENDE EMRE
VAN ATATÜRK
30.10.2019
Çarşamba

13:00
GMG KASTAMONUSPOR 1-1
Ayrıntılar

(Pen.5-6)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) ALPER ORAN
(Y) ARİF DİLMEÇ
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) YUSUF ALPER ABALI
(G) ABDULLAH AYAR
(T) ÖMER AKSOY
(T) NECMETTİN AKÇA
KASTAMONU GAZİ STADI
30.10.2019
Çarşamba

13:00
GÜMÜŞHANESPOR 0-3
Ayrıntılar
YILPORT SAMSUNSPOR (H) SEMİH KURT
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE
(G) HAMDİ KÖSE
(T) MUSTAFA SARAL
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
30.10.2019
Çarşamba

13:30
KEÇİÖRENGÜCÜ 3-1
Ayrıntılar
SİİRT VİLAYET ÖZEL YÖNETİMİ SPOR (H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(Y) BERKAY DABAN
(D) EMRE YÜKSEL
(G) MESUT CARIK
(T) ŞEVKET UYAR
(T) ERHAN ŞAHİN
AKTEPE STADI
30.10.2019
Çarşamba

13:30
PAYASSPOR 2-3
Ayrıntılar
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ (H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
PAYAS İLÇE STADI
30.10.2019
Çarşamba

13:45
KEMERSPOR 2003 2-3
Ayrıntılar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) CET YILDIRIM
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) BURAK OLCAR
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) DURMUŞ CANSEVER
KEMER İLÇE
30.10.2019
Çarşamba

14:00
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1-3
Ayrıntılar
TUZLASPOR A.Ş. (H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) OSMAN BARUK
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) YALÇIN GÜL
(T) BÜLENT ARAL
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
30.10.2019
Çarşamba

14:00
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4-1
Ayrıntılar
BANDIRMASPOR (H) MUSTAFA AYDIN
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) EMİN BARLAS
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
VEFA
30.10.2019
Çarşamba

14:00
İSTANBULSPOR A.Ş. 2-2
Ayrıntılar

(Uzt.5-2)
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) SURURİ SAYDAM
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
30.10.2019
Çarşamba

14:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3-1
Ayrıntılar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) YAKUP ÖZHAN
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(Y) MERT BULUT
(D) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(G) ALİ ULUYOL
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) SADETTİN DAĞ
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
30.10.2019
Çarşamba

16:30
GENÇLERBİRLİĞİ 0-2
Ayrıntılar
ESENLER EROKSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) ALİ CAN ALP
(D) HÂKİM ARTUN
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) REFİK EMRE
ERYAMAN STADYUMU
30.10.2019
Çarşamba

18:30
GÖZTEPE A.Ş. 3-0
Ayrıntılar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) CİHAN AYDIN
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) DENİZ TURGUT
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) SÜLEYMAN KUTAY
İZMİR ATATÜRK
30.10.2019
Çarşamba

20:30
TARSUS ANTRENMAN YURDU 1-3
Ayrıntılar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) SEZGİN ÇINAR
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) ADNAN ŞEKER
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) HAKAN ATASOY
(T) HAKAN YAPAN
MERSİN STADYUMU
31.10.2019
Perşembe

13:00
BAYBURT ÖZEL YÖNETİM SPOR 1-2
Ayrıntılar
BURSASPOR (H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) YUSUF AYDIN
(G) HAMZA MISIR
(T) HAKAN TAŞCI
(T) FAHREDDİN SELÇUK
BAYBURT GENÇ OSMAN
31.10.2019
Perşembe

13:45
BAŞŞEHİR AKADEMİ FK 0-6
Ayrıntılar
DEMİR KÜME SİVASSPOR (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) VOLKAN OKUR
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) ÖMER DALMAN
(T) KEMAL ÖZKOÇ
OSTİM STADI
31.10.2019
Perşembe

14:30
KIRKLARELİSPOR 1-0
Ayrıntılar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) OSMAN YILDIRIM
KIRKLARELİ ATATÜRK
31.10.2019
Perşembe

16:30
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2-0
Ayrıntılar
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) LİDER YILMAZ
(Y) ANIL USTA
(D) BURAK PAKKAN
(G) AKİF UĞURDUR
(T) FAİK DEMEZ
(T) MEHMET SARIBUVA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
31.10.2019
Perşembe

18:30
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3-0
Ayrıntılar
TURGUTLUSPOR (H) EMRE MALOK
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) MUSTAFA MUAMMER TOKAT
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
KALYON STADYUMU
31.10.2019
Perşembe

20:30
YUKATEL DENİZLİSPOR 4-1
Ayrıntılar
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ (H) ALPER ÇETİN
(Y) CEM ÖZBAY
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) SAİT TUZCU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) MURAT KANGALGİL
DENİZLİ ATATÜRK STADI

İlginizi Çekebilecek Haberler

Futbol

Altyapısından yetişip 18 yıl formasını giydiği siyah-beyazlı kulübe 38 yıl sonra dönen Türk futbolunun en meslekli teknik adamlarından Mustafa ...

Futbol

Üstün Lig’de şampiyonluk çabası veren Beşiktaş, Erzurumspor deplasmanında sıkıntı anlar yaşarken, siyah beyazlıların 66. dakikada attığı golden ...

Amatör Kulüpler

Bir müddettir topluluğun ileri gelen isimleriyle birlikte görüşmeler yürüten Cenk Karace, "Futbol için mevcut modelin sağlıklı olmadığı çok net ...

Milli Takım

U16 Ulusal Grubumuzun 12-21 Nisan 2021 tarihleri ortasında İstanbul'da gerçekleştirdiği hazırlık kampı sona erdi. TFF Riva ...